ТОВ «Промтоварний ринок», 7 км Овідіопольський дор., вул. Заводська, 19, Одеса, Україна
+380 (68) 491-02-72
Запальнички, сумки, рюкзаки, фляги, дорожні сумки і валізи
Відгуки про компанію Usmivka :)
Роман Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
денис к.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
Любов К.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
Максим Л.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
Володимир С.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
Тамара К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
Ярослав Є.
Відмінно
Дякую продавцю, за швидку відправку і якісний товар. рюкзак і сумочка хорошої якості, все сподобалось. Дякую Prom за обслуговування і доставку в Rozetka
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
Богдан Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
Володимир Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
Олександр Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
все добре👍👍👍
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
Дякую продавцю, за швидку відправку і якісний товар. рюкзак і сумочка хорошої якості, все сподобалось. Дякую Prom за обслуговування і доставку в Rozetka
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
все добре👍👍👍
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!