Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 08:00 найближчого робочого дня (завтра, 25.06).
ТОВ «Промтоварний ринок», 7 км Овідіопольський дор., вул. Заводська, 19, Одеса, Україна
+380 (68) 491-02-72
Запальнички, сумки, рюкзаки, фляги, дорожні сумки і валізи
Відгуки про компанію Usmivka :)
Роман Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
Богдан Х.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
Віктор Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
Андрій К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
Олег Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
маю зіпо,оригінал,є з чим порівняти.але мене дуже вразила ця запальничка. вона на багато зручніша за зіпо. особливо,коли використовуєш у рукавицях. хоч і Китай,але якісний. ціна геть - бомба!
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
Юрий Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Супер! Цена-качество агонь!
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
Андрій Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
Василь Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
Роман Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
Віталій К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
маю зіпо,оригінал,є з чим порівняти.але мене дуже вразила ця запальничка. вона на багато зручніша за зіпо. особливо,коли використовуєш у рукавицях. хоч і Китай,але якісний. ціна геть - бомба!
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
Супер! Цена-качество агонь!
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!
Дякуємо за замовлення! Користуйтеся із задоволенням!